8. TÄHETORNI
28.05.2001
  D-üldarvest. 4.1km 15KP          
   
1 Marge Mõtte 35.29 50 91
2 Viiu Rebane 37.15 45 272
3 Heidi Prits 38.10 41 79
4 Ülle Kadak 40.05 38 88
5 Mari Roots 41.06 36 197
6 Elga Adrat 42.00 35 225
7 Marika Kirsspuu 43.27 34 122
8 Olga Mazina Saksa Gümnaasium 43.52 33 250
9 Karin Koppel 55.39 32 32
10 Malle Viilma 1.05.17 31 31
  Helgi Kana 1.15.15 Vaba 0
  Piret Kõppo   Vaba   Vaba 69
  D35 4.1km 15KP          
   
1 Ülle Kadak 40.05 50 100
2 Mari Roots 41.06 45 235
3 Marika Kirsspuu   43.27   41 136
  D50 4.1km 15KP          
   
1 Viiu Rebane 37.15 50 300
2 Elga Adrat 42.00 45 270
3 Malle Viilma 1.05.17 41 41
  Helgi Kana   1.15.15   Vaba 0
  H-üldarvest. 4.1km 15KP          
   
1 Danilo Piht 23.48 50 100
2 Jaanus Reha 25.23 45 219
3 Tarmo Klaar 26.40 41 178
4 Anti Sklave Tallinna Tehnikagümn. 26.56 38 38
5 Raul Hindov 28.15 36 179
6 Kalju Tilk 29.12 35 204
7 Siim Vermo 29.54 34 34
8 Indrek Reitalu 31.11 33 103
9 Taivo Daub 32.45 32 240
10 Tõnu Lääne 33.17 31 143
11 Kalev Ruberg 34.47 30 30
12 Anno Aedmaa 36.28 29 77
13 Heldur Väljamäe 37.58 28 73
14 Peep Koppel 38.19 27 183
15 Nikolai Gerassimtšuk Mahtra Gümnaasium 39.37 26 165
16 Aivar Meindok 40.24 25 215
17 Vaido Salis Tallinna Reaalkool 41.26 24 183
18 Henno Adrat 43.07 23 156
19 Toomas Koppel 43.48 22 75
20 Tiit Koppel 47.12 21 164
21 Rein Küttim 47.51 20 172
22 Jüri Kadaja 50.31 19 97
23 Kai Willadsen 53.55 18 83
  Jaan Tarmak Tallinna Reaalkool 24.55 Vaba 257
  Margus Kandelin   26.09   Vaba 36
  H35 4.1km 15KP          
   
1 Jaanus Reha 25.23 50 240
2 Indrek Reitalu 31.11 45 127
3 Tõnu Lääne 33.17 41 202
4 Kalev Ruberg 34.47 38 38
5 Aivar Meindok 40.24 36 267
6 Toomas Koppel 43.48 35 108
7 Jüri Kadaja 50.31 34 144
8 Kai Willadsen   53.55   33 110
  H50 4.1km 15KP          
   
1 Kalju Tilk 29.12 50 295
2 Heldur Väljamäe 37.58 45 121
3 Peep Koppel 38.19 41 263
4 Henno Adrat 43.07 38 222
5 Tiit Koppel 47.12 36 234
6 Rein Küttim   47.51   35 261
  D12 2.1km 7KP          
   
1 Juta Tarmak Tallinna Reaalkool 28.15 50 290
2 Heli Jürisson Lasnamäe Lasteaed-Algkool 37.44 45 236
3 Merilin Piipuu Lasnamäe Lasteaed-Algkool 49.07   41 281
  D14 2.1km 7KP          
   
1 Svetlana Orlova Mahtra Gümnaasium 27.58 50 100
2 Žanna Dubova Mahtra Gümnaasium 30.01 45 231
3 Olga Žuikova Mahtra Gümnaasium 35.08 41 86
4 Katja Makuškina Mahtra Gümnaasium 35.11 38 254
5 Ellen Eigi Mahtra Gümnaasium 35.14   36 36
  H12 2.1km 7KP          
   
1 Rainer Ruberg Saku Gümnaasium 40.46 50 50
2 Siim Kalmus Saku Gümnaasium 40.51 45 45
3 Mikk Kaasik Lasnamäe Lasteaed-Algkool 50.08 41 281
  Ingmar Daub Saksa Gümnaasium 36.14 -1KP 30 201
  Karl-Erik Sahtel Rahumäe Põhikool 1.14.48 -2KP 20 70
  Ivar Eiche Rahumäe Põhikool 1.14.49 -2KP 19 19
  Jan Treier Rahumäe Põhikool 1.00.07 -3KP 10 55
  Deniss Šved Männikäbi Lasteaed 28.17 -4KP 0 0
  H14 2.1km 7KP          
   
1 Ott Telga Nõmme Põhikool 32.09   50 133
  12T 3.0km 11KP          
   
1 Alex Šved Tall. Humanitaargümn. 30.38   50 300
  16T 4.1km 15KP          
   
1 Nikolai Gerassimtšuk Mahtra Gümnaasium 39.37 50 268
2 Vaido Salis Tallinna Reaalkool 41.26 45 270
  Jaan Tarmak Tallinna Reaalkool 24.55 -1KP 30 300
  18T 4.1km 15KP          
   
1 Anti Sklave Tallinna Tehnikagümn. 26.56 50 50
2 Olga Mazina Saksa Gümnaasium 43.52   45 295