7. PIRITA

21.05.2001

  D-üldarvest. 3.5km 15KP          
   
1 Mari Roots 35.01 50 161
2 Olga Mazina Saksa Gümnaasium 36.10 45 250
3 Viiu Rebane 43.03 41 268
4 Marika Kirsspuu 43.37 38 88
5 Elga Adrat 49.10 36 225
6 Liisi Karlep Rahumäe Põhikool 1.18.50   35 138
  D35 3.5km 15KP          
   
1 Mari Roots 35.01 50 195
2 Marika Kirsspuu   43.37   45 45
  D50 3.5km 15KP          
   
1 Viiu Rebane 43.03 50 300
2 Elga Adrat   49.10   45 270
  H-üldarvest. 3.5km 15KP          
   
1 Lauri Lahtmäe 22.35 50 176
2 Kristjan Gans 22.42 45 45
3 Aivar Meindok 22.48 41 190
4 Mati Preitof 24.00 38 195
5 Margus Klementsov 24.10 36 81
6 Taivo Daub 27.53 35 240
7 Raul Hindov 29.44 34 143
7 Peep Koppel 29.44 34 181
9 Tarmo Klaar 30.15 32 137
10 Kalju Tilk 31.01 31 200
11 Tõnu Lääne 31.49 30 112
12 Mait Tõnisson 32.41 29 29
13 Heldur Väljamäe 37.00 28 45
14 Tiit Koppel 37.08 27 163
15 Nikolai Gerassimtšuk Mahtra Gümnaasium 43.34 26 163
16 Vaido Salis Tallinna Reaalkool 45.49 25 183
17 Henno Adrat 57.48 24 156
18 Meelis Muhk Rocca Al Mare Kool 1.03.47 23 23
  Jaanus Reha 23.25 Vaba 174
  Rein Küttim   33.46   Vaba 152
  H35 3.5km 15KP          
   
1 Aivar Meindok 22.48 50 231
2 Mati Preitof 24.00 45 128
3 Tõnu Lääne 31.49 41 161
  Jaanus Reha   23.25   Vaba 190
  H50 3.5km 15KP          
   
1 Peep Koppel 29.44 50 263
2 Kalju Tilk 31.01 45 290
3 Heldur Väljamäe 37.00 41 76
4 Tiit Koppel 37.08 38 234
5 Henno Adrat 57.48 36 220
  Rein Küttim   33.46   Vaba 226
  D12 2.1km 7KP          
   
1 Darja Makuškina Mahtra Gümnaasium  1.09.58 50 50
2 Merilin Piipuu Lasnamäe Lasteaed-Algkool 1.25.10 45 240
  Heli Jürisson Lasnamäe Lasteaed-Algkool 2.44.08 -2KP 30 191
  D14 2.1km 7KP          
   
1 Svetlana Dubova Mahtra Gümnaasium 21.08 50 50
2 Žanna Dubova Mahtra Gümnaasium 25.29 45 186
3 Katja Makuškina Mahtra Gümnaasium 57.23 41 216
4 Helen Oja Rocca Al Mare Kool katk.   0 0
  H12 2.1km 7KP          
   
1 Ingmar Daub Saksa Gümnaasium 46.45 50 171
  Mikk Kaasik Lasnamäe Lasteaed-Algkool 1.26.51 -1KP 30 281
  12T 2.7km 11KP          
   
1 Alex Šved Tall. Humanitaargümn. 38.57   50 295
  16T 3.5km 15KP          
   
1 Nikolai Gerassimtšuk Mahtra Gümnaasium 43.34 50 259
2 Vaido Salis Tallinna Reaalkool 45.49 45 270
3 Meelis Muhk Rocca Al Mare Kool  1.03.47 41 41
4 Liisi Karlep Rahumäe Põhikool 1.18.50   38 153
  18T 3.5km 15KP          
   
1 Olga Mazina Saksa Gümnaasium 36.10   50 295