6. MÄNNIKU
14.05.2001
  D-üldarvest. 3.8km 14KP          
   
1 Ülle Kadak 31.21 50 50
2 Olga Mazina Saksa Gümnaasium 31.54 45 205
3 Marge Mõtte 32.56 41 41
4 Heidi Prits 34.45 38 38
5 Viiu Rebane 35.24 36 263
6 Mari Roots 37.33 35 111
7 Elga Adrat 39.53 34 223
8 Liisi Karlep Rahumäe Põhikool 49.49   33 103
  D35 3.8km 14KP          
   
1 Ülle Kadak 31.21 50 50
2 Mari Roots   37.33   45 145
  D50 3.8km 14KP          
   
1 Viiu Rebane 35.24 50 300
2 Elga Adrat   39.53   45 270
  H-üldarvest. 3.8km 14KP          
   
1 Danilo Piht 20.54 50 50
2 Lauri Lahtmäe 22.22 45 126
3 Aivar Meindok 22.51 41 149
4 Jaanus Reha 24.19 38 174
5 Raul Hindov 25.02 36 109
6 Tarmo Klaar 25.21 35 105
7 Kristjan Raude 25.22 34 34
8 Jaan Tarmak Tallinna Reaalkool 26.10 33 257
9 Ken Toots 28.18 32 32
10 Bengt Bucht 31.20 31 31
11 Jüri Kadaja 31.24 30 78
12 Rein Küttim 31.28 29 152
13 Peep Koppel 32.22 28 172
14 Toomas Koppel 33.00 27 53
15 Anno Aedmaa 34.44 26 48
16 Tõnu Lääne 37.07 25 82
17 Henno Adrat 41.16 24 150
18 Nikolai Gerassimtšuk Mahtra Gümnaasium 42.20 23 156
  Taivo Daub 23.38 Vaba 205
  Kalju Tilk 26.45 Vaba 169
  Indrek Reitalu 28.56 Vaba 70
  Heldur Väljamäe 34.19 Vaba 17
  Tiit Koppel 34.34 Vaba 136
  Heiko Lind Nõmme Põhikool 43.13   Vaba 23
  H35 3.8km 14KP          
   
1 Aivar Meindok 22.51 50 181
2 Jaanus Reha 24.19 45 190
3 Jüri Kadaja 31.24 41 110
4 Toomas Koppel 33.00 38 73
5 Tõnu Lääne 37.07 36 120
  Indrek Reitalu   28.56   Vaba 82
  H50 3.8km 14KP          
   
1 Bengt Bucht 31.20 50 50
2 Rein Küttim 31.28 45 226
3 Peep Koppel 32.22 41 251
4 Henno Adrat 41.16 38 220
  Kalju Tilk 26.45 Vaba 245
  Heldur Väljamäe 34.19 Vaba 35
  Tiit Koppel   34.34   Vaba 196
  D12 2.0km 7KP          
   
1 Merilin Piipuu Lasnamäe Lasteaed-Algkool 30.40 50 195
2 Jette Aasumäe Lasnamäe Lasteaed-Algkool 32.48 45 45
3 Juta Tarmak Tallinna Reaalkool 34.31   41 281
  D14 2.0km 7KP          
   
1 Žanna Dubova Mahtra Gümnaasium 1.25.24 50 141
  Katja Makuškina Mahtra Gümnaasium 59.43 -1KP 30 175
  H12 2.0km 7KP          
   
1 Allan Saar Saku Gümnaasium 19.04 50 95
2 Mikk Kaasik Lasnamäe Lasteaed-Algkool 24.07 45 281
3 Ingmar Daub Saksa Gümnaasium 27.25   41 121
  H14 2.0km 7KP          
   
1 Ott Telga Nõmme Põhikool 48.06 50 83
  Martin Martsepp Nõmme Põhikool 49.03 -2KP 20 58
  H18 3.8km 14KP          
   
1 Kristjan Raude 25.22 50 50
2 Ken Toots   28.18   45 45
  12T 3.3km 11KP          
   
1 Alex Šved Tall. Humanitaargümn. 35.12   50 290
  14T 3.3km 11KP          
   
1 Tarmo Unt Nõmme Põhikoll 42.31 50 50
  Roland Lindenberg Rahumäe Põhikool 33.28 -1KP 30 30
  16T 3.8km 14KP          
   
1 Jaan Tarmak Tallinna Reaalkool 26.10 50 300
2 Nikolai Gerassimtšuk Mahtra Gümnaasium 42.20 45 247
3 Liisi Karlep Rahumäe Põhikool 49.49 41 115
  Heiko Lind Nõmme Põhikool 43.13 -1KP 30 71
  18T 3.8km 14KP          
   
1 Olga Mazina Saksa Gümnaasium 31.54   50 265