5. MUSTAMÄE
07.05.2001
  D-üldarvest. 3.4km 13KP          
   
1 Marika Kirsspuu 28.53 50 50
2 Viiu Rebane 30.04 45 227
3 Olga Mazina Saksa Gümnaasium 30.11 41 160
4 Mari Roots 33.43 38 76
5 Elga Adrat 35.01 36 189
6 Liisi Karlep Rahumäe Põhikool 36.40   35 70
  D35 3.4km 13KP          
   
1 Marika Kirsspuu 28.53 50 50
2 Mari Roots   33.43   45 95
  D50 3.4km 13KP          
   
1 Viiu Rebane 30.04 50 250
2 Elga Adrat   35.01   45 225
  H-üldarvest. 3.4km 13KP          
   
1 Lauri Lahtmäe 19.23 50 81
2 Jaan Tarmak Tallinna Reaalkool 19.55 45 224
3 Jaanus Reha 19.58 41 136
4 Aivar Meindok 20.24 38 108
5 Taivo Daub 20.47 36 205
6 Indrek Reitalu 21.21 35 70
7 Tarmo Klaar 21.51 34 70
8 Kalju Tilk 23.11 33 169
9 Raul Hindov 24.08 32 73
10 Vaido Salis Tallinna Reaalkool 24.22 31 158
11 Mati Preitof 25.21 30 157
12 Kai Willadsen 25.56 29 65
13 Andris Sprivul 26.01 28 28
14 Rein Küttim 26.39 27 123
15 Toomas Koppel 27.13 26 26
16 Peep Koppel 28.00 25 144
17 Tõnu Lääne 28.23 24 57
18 Heiko Lind Nõmme Põhikool 29.35 23 23
19 Anno Aedmaa 31.12 22 22
20 Jüri Kadaja 32.09 21 48
21 Tiit Koppel 32.15 20 136
22 Nikolai Gerassimtšuk Mahtra Gümnaasium 33.39 19 133
23 Henno Adrat 37.20 18 126
24 Heldur Väljamäe   37.33   17 17
  H35 3.4km 13KP          
   
1 Jaanus Reha 19.58 50 145
2 Aivar Meindok 20.24 45 131
3 Indrek Reitalu 21.21 41 82
4 Mati Preitof 25.21 38 183
5 Kai Willadsen 25.56 36 77
6 Toomas Koppel 27.13 35 35
7 Tõnu Lääne 28.23 34 84
8 Jüri Kadaja   32.09   33 69
  H50 3.4km 13KP          
   
1 Kalju Tilk 23.11 50 245
2 Rein Küttim 26.39 45 181
3 Peep Koppel 28.00 41 210
4 Tiit Koppel 32.15 38 196
5 Henno Adrat 37.20 36 182
6 Heldur Väljamäe   37.33   35 35
  D12 2.0km 7KP          
   
1 Juta Tarmak Tallinna Reaalkool 31.15 50 240
2 Merilin Piipuu Lasnamäe Lasteaed-Algkool 47.59 45 145
3 Heli Jürisson Lasnamäe Lasteaed-Algkool 1.19.34 41 161
4 Ksenia Antonova Lasnamäe Lasteaed-Algkool 1.49.34   38 79
  D14 2.0km 7KP          
   
1 Katja Makuškina Mahtra Gümnaasium 42.20   50 145
  D16 2.0km 7KP          
   
1 Mare Vinnal Tallinna Tehnikagümn. 18.03   50 100
  H12 2.0km 7KP          
   
1 Karl-Erik Sahtel Rahumäe Põhikool 25.44 50 50
2 Jan Treier Rahumäe Põhikool 26.05 45 45
3 Mikk Kaasik Lasnamäe Lasteaed-Algkool 44.10 41 236
  Roman Miliste Rahumäe Põhikool katk. 0 0
  Mikk Tilk Nõmme Põhikool katk.   0 0
  H14 2.0km 7KP          
   
1 Rauno Kalda Nõmme Põhikool 14.34 50 50
2 Margus Martsepp Nõmme Põhikool 15.27 45 45
3 Kaarel Truu Nõmme Põhikool 15.45 41 41
4 Martin Martsepp Nõmme Põhikool 15.48 38 38
5 Tarmo Unt Nõmme Põhikool 16.41 36 36
6 Oliver Kalda Nõmme Põhikool 16.43 35 35
7 Heigo Randma Nõmme Põhikool 17.45 34 34
8 Ott Telga Nõmme Põhikool 29.43 33 33
9 Märt Puusepp Rahumäe Põhikool  1.04.57 32 32
10 Madis Palovir Rahumäe Põhikool 1.07.57   31 31
  12T 2.6km 9KP          
   
1 Karl Samoson Tallinna Reaalkool 23.00 50 50
2 Alex Šved Tall. Humanitaargümn. 23.28 45 240
3 Vahur Tui Saksa Gümnaasium 23.52   41 41
  14T 2.6km 9KP          
   
1 Liis Sipsaka Rahumäe Põhikool 1.06.23   50 50
  16T 3.4km 13KP          
   
1 Jaan Tarmak Tallinna Reaalkool 19.55 50 250
2 Vaido Salis Tallinna Reaalkool 24.22 45 225
3 Heiko Lind Nõmme Põhikool 29.35 41 41
4 Nikolai Gerassimtšuk Mahtra Gümnaasium 33.39 38 202
5 Liisi Karlep Rahumäe Põhikool 36.40   36 74
  18T 3.4km 13KP          
   
1 Olga Mazina Saksa Gümnaasium 30.11   50 215