KOONDARVESTUS
(peale 8 võistlust)
  D üldarvestus            
   
1 Viiu Rebane 272
2 Olga Mazina Saksa Gümnaasium 250
3 Elga Adrat 225
4 Mari Roots 197
5 Liisi Karlep Rahumäe Põhikool 138
6 Marika Kirsspuu 122
7 Marge Mõtte 91
8 Ülle Kadak 88
9 Imbi Savi 81
10 Heidi Prits 79
11 Piret Kõppo 70
12 Tiiu Mägi 50
12 Siiri Mere Gustav Adolfi Gümn. 50
14 Kirti Rebane 45
14 Tais Leontenko Tall. Humanitaargümn. 45
16 Ella Šved 41
17 Karin Koppel 32
18 Malle Viilma 31
19 Helgi Kana         0
  D35            
   
1 Mari Roots 235
2 Marika Kirsspuu 136
3 Imbi Savi 100
3 Ülle Kadak         100
  D50            
   
1 Viiu Rebane 300
2 Elga Adrat 270
3 Malle Viilma 41
4 Helgi Kana         0
  H üldarvestus            
   
1 Jaan Tarmak Tallinna Reaalkool 257
2 Taivo Daub 240
3 Jaanus Reha 219
4 Aivar Meindok 215
5 Kalju Tilk 204
6 Mati Preitof 195
7 Vaido Salis Tallinna Reaalkool 183
7 Peep Koppel 183
9 Raul Hindov 179
10 Tarmo Klaar 178
11 Lauri Lahtmäe 176
12 Rein Küttim 172
13 Nikolai Gerassimtšuk Mahtra Gümnaasium 165
14 Tiit Koppel 164
15 Henno Adrat 156
16 Tõnu Lääne 143
17 Indrek Reitalu 103
18 Jüri Kadaja 97
19 Kai Willadsen 83
20 Margus Klementsov 81
21 Anno Aedmaa 77
22 Toomas Koppel 75
23 Heldur Väljamäe 73
24 Peep Vallistu 62
25 Kristjan Gans 45
26 Neeme Loorits 41
27 Anti Sklave Tallinna Tehnikagümn. 38
28 Margus Kandelin 36
29 Aadu Pannal 34
29 Kristjan Raude 34
29 Siim Vermo 34
32 Kaino Valdre 33
33 Ken Toots 32
34 Bengt Bucht 31
35 Kalev Ruberg 30
36 Mait Tõnisson 29
37 Andris Sprivul 28
38 Heiko Lind Nõmme Põhikool 23
38 Meelis Muhk Rocca Al Mare Kool       23
  H35            
   
1 Aivar Meindok 267
2 Jaanus Reha 240
3 Mati Preitof 228
4 Tõnu Lääne 202
5 Jüri Kadaja 144
6 Indrek Reitalu 127
7 Kai Willadsen 110
8 Toomas Koppel 108
9 Peep Vallistu 79
10 Aadu Pannal 50
11 Kaino Valdre 38
11 Kalev Ruberg         38
  H50            
   
1 Kalju Tilk 295
2 Peep Koppel 263
3 Rein Küttim 261
4 Tiit Koppel 234
5 Henno Adrat 222
6 Heldur Väljamäe 121
7 Bengt Bucht         50
  D12            
   
1 Juta Tarmak Tallinna Reaalkool 290
2 Merilin Piipuu Lasnamäe Lasteaed-Algkool 281
3 Heli Jürisson Lasnamäe Lasteaed-Algkool 236
4 Hille Savi Viimsi Keskkool 90
5 Ksenia Antonova Lasnamäe Lasteaed-Algkool 79
6 Darja Makuškina Mahtra Gümnaasium 50
7 Jette Aasumäe Lasnamäe Lasteaed-Algkool 45
8 Nora Särak Lasnamäe Üldgümn.       41
  D14            
   
1 Katja Makuškina Mahtra Gümnaasium 254
2 Žanna Dubova Mahtra Gümnaasium 231
3 Svetlana Orlova Mahtra Gümnaasium 100
4 Olga Žuikova Mahtra Gümnaasium 86
5 Katja Šilonossova Mahtra Gümnaasium 38
6 Ellen Eigi Mahtra Gümnaasium 36
7 Helen Oja Rocca Al Mare Kool       0
  D16            
   
1 Mare Vinnal Tallinna Tehnikagümn.       100
  D18            
   
1 Anneli Ambel Tallinna 49.Keskkool 50
1 Tais Leontenko Tall. Humanitaargümn.       50
  H12            
   
1 Mikk Kaasik Lasnamäe Lasteaed-Algkool 281
2 Ingmar Daub Mahtra Gümnaasium 201
3 Allan Saar Saku Gümnaasium 95
4 Karl-Erik Sahtel Rahumäe Põhikool 70
5 Jan Treier Rahumäe Põhikool 55
6 Rainer Ruberg Saku Gümnaasium 50
7 Siim Kalmus Saku Gümnaasium 45
8 Ivar Eiche Rahumäe Põhikool 19
9 Roman Miliste Rahumäe Põhikool 0
9 Mikk Tilk Nõmme Põhikool 0
9 Deniss Šved Männikäbi Lasteaed       0
  H14            
   
1 Ott Telga Nõmme Põhikool 133
2 Martin Martsepp Nõmme Põhikool 58
3 Rauno Kalda Nõmme Põhikool 50
4 Margus Martsepp Nõmme Põhikool 45
5 Kaarel Truu Nõmme Põhikool 41
6 Tarmo Unt Nõmme Põhikool 36
7 Oliver Kalda Nõmme Põhikool 35
8 Heigo Randma Nõmme Põhikool 34
9 Märt Puusepp Rahumäe Põhikool 32
10 Madis Palovir Rahumäe Põhikool       31
  H16            
   
1 Dmitri Igumin Mahtra Gümnaasium 91
2 Nikolai Bunin Mahtra Gümnaasium 50
2 Arvo Ambel Tallinna Tehnikagümn. 50
4 Mart Juursoo Tallinna Reaalkool       45
  H18            
   
1 Ilmar Oit Tallinna 37.Keskkool 50
1 Kristjan Raude 50
3 Ken Toots         45
  12T            
   
1 Alex Šved Tall. Humanitaargümn. 300
2 Karl Samoson Tallinna Reaalkool 50
2 Merill Mägi Väike-Õismäe Keskkool 50
4 Jane Lauter Neeme Algkool 41
4 Vahur Tui Saksa Gümnaasium       41
  14T            
   
1 Janek Lauter Kostivere Keskkool 50
1 Liis Sipsaka Rahumäe Põhikool 50
1 Tarmo Unt Nõmme Põhikool 50
4 Roland Lindenberg Rahumäe Põhikool       30
  16T            
   
1 Jaan Tarmak Tallinna Reaalkool 300
2 Vaido Salis Tallinna Reaalkool 270
3 Nikolai Gerassimtšuk Mahtra Gümnaasium 268
4 Liisi Karlep Rahumäe Põhikool 153
5 Heiko Lind Nõmme Põhikool 71
6 Meelis Muhk Rocca Al Mare Kool       41
  18T            
   
1 Olga Mazina Saksa Gümnaasium 295
2 Siiri Mere Gustav Adolfi Gümn. 50
2 Anti Sklave Tallinna Tehnikagümn.       50
KOOLIDE KOONDARVESTUS
(peale 8 võistlust)
1 Mahtra Gümnaasium         1278  
2 Tallinna Reaalkool 1071  
3 Lasnamäe Lasteaed-Algkool 993  
4 Saksa Gümnaasium 667  
5 Nõmme Põhikool 553  
6 Rahumäe Põhikool 440  
7 Tall. Humanitaargümnaasium 440  
8 Tallinna Tehnikagümnaasium 200  
9 Saku Gümnaasium 190  
10 Viimsi Keskkool 90  
11 Tallinna 37.Keskkool 50  
11 Väike-Õismäe Keskkool 50  
11 Kostivere Keskkool 50  
11 Tallinna 49.Keskkool 50  
11 Gustav Adolfi Gümnaasium 50  
16 Lasnamäe Üldgümnaasium 41  
16 Neeme Algkool 41  
16 Rocca Al Mare Kool         41